Друк

Харчування

Санаторій КонваліяЛісопаркова зона, в якій розташований санаторій «Конвалія» - це чудова територія для прогулянок. Тут надзвичайно свіже повітря, яке наповнюють киснем хвойні ліси. Цікаво зауважити, що таке природне середовище в поєднанні з лікувальними процедурами, підвищує апетит відпочиваючих. Цей апетит доводиться задовольняти шляхом споживання їжі. В санаторії «Конвалія» це питання вирішили позитивно - запровадили п’ятиразове харчування, яке входить у вартість путівки.
Простора і зручна їдальня, яка знаходиться не більше як за п’ятдесят метрів від спальних корпусів, дозволяє одночасно нагодувати всіх відпочиваючих, разом з дітьми. Її приємний інтер’єр та старанно сервіровані столи створюють гарний настрій гостям санаторію. В їдальні відвідувачам пропонується не просто смачна, але й надзвичайно корисна їжа, оскільки в санаторії дієтичне харчування.
Санаторій КонваліяДієтотерапія – це важливий фактор в лікуванні хворих. Дієта є істотною частиною загального лікування при всіх без винятку захворюваннях. Правильне харчування забезпечує організм людини необхідною кількістю білків, жирів, вуглеводів, мікроелементів та вітамінів. Призначені дієти запобігають надмірному вживанню їжі. Без дотримання дієти навіть найактивніше лікування не може бути ефективним. Ще Гіппократ сказав: «Наші харчові речовини повинні бути лікувальними засобами, а наші лікувальні засоби повинні бути харчовими речовинами».
На основі медичного обстеження, кваліфіковані лікарі санаторію призначають своїм пацієнтам індивідуальні лікувальні дієти, а працівники їдальні відповідно до них, готують дієтичні страви. Відпочиваючі мають змогу скористатися заказним меню, обравши для себе страви на власний смак. Важливе значення має також дотримання режиму прийому їжі, який підсилює дію терапевтичних процедур.
Досвідчені поварі санаторію «Конвалія» вивчають нові можливості та впроваджують новітні форми дієтичного харчування, для того, аби кожна людина почувалася задоволеною після відвідин їдальні.
Оскільки багато відпочиваючих приїжджають з дітьми, то й останнім в їдальні приділяють належну увагу.

Контакти

  •  Наша адреса. 
   вул. Помірецька 55
   Трускавець 82200
   Україна, Львівська обл. 
 •  E-Mail. 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо на Вас! 
   

Телефони

 •  Контактні телефони. 
  +38 (03247) 5-04-61
  +38 (03247) 5-53-89
  +38 (098) 244-91-94
 •  Консультація.    
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо дзвінка.

Час заїзду після 09:00
Час виїзду 10:00
Ранній заїзд або пізній виїзд 50% від вартості 1 дня путівки.

Skype Дзвінок