UkrainianRussianPolishPL
АКЦІЯ!!! до 30.03.2020
Умови АКЦІЇ

Відпочинок з пенсійним посвідченням або посвідченням про інвалідність від 450 грн.

Детальніше за телефоном +38 (067) 490-78-00

 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Бальнеологічний курорт.

  Мінеральні джерела.
 • Санаторій Конвалія

  Супер-Люкс
Лікування

Лікування

Санаторій «Конвалія» пропонує сімейні путівки та індивідуальні тури.

Харчування

Харчування

На основі медичного обстеження, кваліфіковані лікарі санаторію призначають своїм пацієнтам індивідуальні лікувальні дієти.
Можна скористатися заказним меню, обравши для себе страви на власний смак.

Сервіс

Проживання та сервіс

Санаторій «Конвалія» особливо зручний як для індивідуального, так і сімейного відпочинку.
Відпочинок та спокій тут створюють не тільки люди, але й сама природа.

Територія санаторію 4,5 гектари гористої місцевості

Санаторій «Конвалія» - містить зручні одно- та багаторівневі корпуси, лікувально-оздоровчу та розважально-спортивну та відпочинкову базу посеред лісового масиву, що задовольнить вимоги клієнтів різних категорій.

 • Чисте повітря
 • Дивовижні пейзажі
 • Мінеральні джерела
 • SPA процедури

Детальніше...

Санаторій Конвалія

Санаторій «Конвалія» займає 4,5 гектари гірської місцевості, оточеної лісовими насадженнями, які багаті на різноманітну фауну та флору (рідкісні звірі, гриби та ягоди, лікарські рослини і карпатський женьшень – калган). Всі, хто приїжджає в санаторій «Конвалія» стараються виділити час для прогулянок та оглядин навколишньої території.
На його території розміщені: 2 трьохповерхових спальних корпуси, 5 двохповерхових корпусів, 2 дерев’яних котеджі, їдальня, адміністративний корпус, лікувальні корпуси, корпуси з ванними відділенням, спелеокамера, тренажерний зал, спортзал, літній спортивно-оздоровчий тренажерний комплекс, конференц зал бювет, автостоянка, купальне озеро,форельник, ресторан «Хата рибака» Прикрашають територію невеличкі озера з альтанками для відпочинку та рибалки.
До послуг відпочивальників одно- дво – та трьохмісні номери з усіма вигодами покращеного типу, півлюкси, люкси, суперлюкси.
Харчування в санаторії 3-разове, дієтичне із можливим заказним меню.
Санаторій «Конвалія» спеціалізується на лікуванні урологічних, пульмонологічних, ендокринологічних,ортопедичних, неврологічних, ревматологічних та гастроентерологічних захворювань. Тут успішно лікують:Курорт Трускавець здавна відомий у світі, завдяки цілющим властивостям місцевої мінеральної води «Нафтуся». Її широко застосовують в лікувальних цілях всі санаторії Трускавця. Не багато людей знають, що перше джерело «Нафтуся» було відкрите в урочищі Помірки, що знаходиться в лісовому масиві, на окраїні міста. З історії курорту Трускавець відомо, що в Помірках до 1941 року відкритим способом добували озокерит (земляний віск). Тут знаходиться сірководневе озеро, яке в поєднанні з хвойними лісами Карпат, чистим гірським повітрям та унікальними мінеральними джерелами дало поштовх до заснування бальнеологічного курорту. В урочищі Помірки була резиденція пана Раймонда Яроша - колишнього власника курорту. Курорт Трускавець швидко став популярним. Сюди приїжджали на лікування та відпочинок навіть президенти та посли європейських держав. Ця історична територія і в сьогоднішній день приваблює багатьох людей, адже тепер тут розташований санаторій «Конвалія». Оздоровниця функціонує з 2003 року.

Санаторій «Конвалія» займає 4,5 гектари гористої місцевості, оточеної лісовими насадженнями, які багаті на різноманітну фауну та флору (рідкісні звірі, гриби та ягоди, лікарські рослини та карпатський женьшень – калган). Всі, хто приїжджає в санаторій «Конвалія» стараються виділити час для прогулянок та оглядин навколишньої території.
Своїм зовнішнім виглядом «Конвалія» відрізняється від інших санаторіїв міста Трускавець. Санаторій «Конвалія» - не є великим, багатоповерховим лікувальним закладом, як, наприклад, «Карпати», «Шахтар» чи «Перлина Прикарпаття», які знаходяться неподалік. Він в своїй інфраструктурі має кілька невеликих будинків різного призначення. На його території розміщені: 2 трьохповерхових спальних корпуси, 5 двохповерхових корпусів, 2 дерев’яних котеджі, їдальня, адміністративний корпус, лікувальний корпус, корпус з ванним відділенням, спелеокамера, тренажерний зал, бювет, автостоянка. Прикрашає територію невелике озеро з альтанками на березі.
До послуг відпочивальників одно- дво – та трьохмісні номери з усіма вигодами покращеного типу, півлюкси, люкси, суперлюкси.
 Харчування в санаторії 3-разове, дієтичне із заказним меню.
Санаторій «Конвалія» спеціалізується на лікуванні урологічних, пульмонологічних та гастроентерологічних захворювань. Тут успішно лікують:
• хронічні захворювання печінки та жовчних шляхів, хронічні гастрити, ентероколіти, панкреатити;
• сечокам`яну хворобу;
• хронічні пієлонефрити і цистити нетуберкульозного характеру;
• столові діатези, цукровий діабет, подагру, ожиріння;
• осіб, які проживають, або переселені з територій забруднених радіонуклідами.
 Курорт Трускавець здавна відомий у світі, завдяки цілющим властивостям місцевої мінеральної води «Нафтуся». Її широко застосовують в лікувальних цілях. Не багато людей знають, що перше джерело «Нафтуся» було відкрите в урочищі Помірки, що знаходиться в лісовому масиві, на окраїні міста. З історії курорту Трускавець відомо, що в Помірках до 1941 року відкритим способом добували озокерит (земляний віск). Тут знаходиться сірководневе озеро, яке в поєднанні з хвойними лісами Карпат, чистим гірським повітрям та унікальними мінеральними джерелами дало поштовх до заснування бальнеологічного курорту. Сюди приїжджали на лікування та відпочинок президенти та посли європейських держав. Ця історична територія і в сьогоднішній день приваблює багатьох людей, адже тепер тут розташований санаторій «Конвалія». Оздоровниця функціонує з 2003 року.
В лікувальному процесі широко застосовують місцеві і привозні мінеральні води. Комплекс водних, озокеритних,лазерних та фізіотерапевтичних процедур надає відпочиваючим відчуття легкості та сили.
Санаторій «Конвалія» організовує для своїх клієнтів цікаву культурно- розважальну програму: екскурсії, теренкури, програми вихідного дня, прогулянки на конях, велосипедах, катання на катамаранах, рибну ловлю, дискотеки та ін.
Лікування, проживання та сервіс в санаторії «Конвалія» систематично удосконалюється з метою створення максимально зручних умов для відпочиваючих.
Щоб потрапити на відпочинок в санаторій «Конвалія», потрібно попередньо забронювати номери. Ціни, путівок в «Конвалію» можна дізнатися перейшовши за посиланням - Проживання та сервіс
За попередною домовленістю – відпочивальників може зустріти транспорт санаторію, в іншому випадку потрібно скористатися послугами таксі. Відстань з центру Трускавця – 2,5 км.
Завітайте на відпочинок в санаторій «Конвалія». Трускавець тут відкриє для вас малознайомі сторінки своєї історії. Вам в нас сподобається!

Контакти

  •  Наша адреса. 
   вул. Помірецька 55
   Трускавець 82200
   Україна, Львівська обл. 
 •  E-Mail. 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо на Вас! 
   

Телефони

 •  Контактні телефони. 
  +38 (03247) 5-04-61
  +38 (03247) 5-53-89
  +38 (067) 676-84-90
  +38 (068) 753-25-20
  +38 (067) 490-78-00
 •  Консультація.    
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо дзвінка.

Час заїзду після 09:00
Час виїзду 10:00
Ранній заїзд або пізній виїзд 50% від вартості 1 дня путівки.

Skype Дзвінок