• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Бальнеологічний курорт.

  Мінеральні джерела.
Лікування

Лікування

В санаторії здійснюється також лікування дітей. «Конвалія» пропонує сімейні путівки, путівки матері і дитини та групові дитячі путівки.

Тут створені належні умови для проведення літніх дитячих таборів.
Харчування

Харчування

На основі медичного обстеження, кваліфіковані лікарі санаторію призначають своїм пацієнтам індивідуальні лікувальні дієти.

Можна скористатися заказним меню, обравши для себе страви на власний смак.
Сервіс

Проживання та сервіс

Санаторій «Конвалія» особливо зручний як для індивідуального, так і сімейного відпочинку.

Відпочинок та спокій тут створюють не тільки люди, але й сама природа.

Територія санаторію 4,5 гектари гористої місцевості

Своїм зовнішнім виглядом «Конвалія» відрізняється від інших санаторіїв міста Трускавець. Санаторій «Конвалія» - не є великим, багатоповерховим лікувальним закладом, як, наприклад, «Карпати», «Шахтар» чи «Перлина Прикарпаття», які знаходяться неподалік.

 • Чисте повітря
 • Дивовижні пейзажі
 • Мінеральні джерела
 • SPA процедури

Детальніше...

Санаторій Конвалія

Курорт Трускавець здавна відомий у світі, завдяки цілющим властивостям місцевої мінеральної води «Нафтуся». Її широко застосовують в лікувальних цілях всі санаторії Трускавця. Не багато людей знають, що перше джерело «Нафтуся» було відкрите в урочищі Помірки, що знаходиться в лісовому масиві, на окраїні міста. З історії курорту Трускавець відомо, що в Помірках до 1941 року відкритим способом добували озокерит (земляний віск). Тут знаходиться сірководневе озеро, яке в поєднанні з хвойними лісами Карпат, чистим гірським повітрям та унікальними мінеральними джерелами дало поштовх до заснування бальнеологічного курорту. В урочищі Помірки була резиденція пана Раймонда Яроша - колишнього власника курорту. Курорт Трускавець швидко став популярним. Сюди приїжджали на лікування та відпочинок навіть президенти та посли європейських держав. Ця історична територія і в сьогоднішній день приваблює багатьох людей, адже тепер тут розташований санаторій «Конвалія». Оздоровниця функціонує з 2003 року.
Санаторій «Конвалія» займає 4,5 гектари гористої місцевості, оточеної лісовими насадженнями, які багаті на різноманітну фауну та флору (рідкісні звірі, гриби та ягоди, лікарські рослини та карпатський женьшень – калган). Всі, хто приїжджає в санаторій «Конвалія» стараються виділити час для прогулянок та оглядин навколишньої території.
Своїм зовнішнім виглядом «Конвалія» відрізняється від інших санаторіїв міста Трускавець. Санаторій «Конвалія» - не є великим, багатоповерховим лікувальним закладом, як, наприклад, «Карпати», «Шахтар» чи «Перлина Прикарпаття», які знаходяться неподалік. Він в своїй інфраструктурі має кілька невеликих будинків різного призначення. На його території розміщені: 2 трьохповерхових спальних корпуси, 5 двохповерхових корпусів, 2 дерев’яних котеджі, їдальня, адміністративний корпус, лікувальний корпус, корпус з ванним відділенням, спелеокамера, тренажерний зал, бювет, автостоянка. Прикрашає територію невелике озеро з альтанками на березі.
До послуг відпочивальників одно- дво – та трьохмісні номери з усіма вигодами покращеного типу, півлюкси, люкси, суперлюкси.
 Харчування в санаторії 3-разове, дієтичне із заказним меню.
Санаторій «Конвалія» спеціалізується на лікуванні урологічних, пульмонологічних та гастроентерологічних захворювань. Тут успішно лікують:
• хронічні захворювання печінки та жовчних шляхів, хронічні гастрити, ентероколіти, панкреатити;
• сечокам`яну хворобу;
• хронічні пієлонефрити і цистити нетуберкульозного характеру;
• столові діатези, цукровий діабет, подагру, ожиріння;
• осіб, які проживають, або переселені з територій забруднених радіонуклідами.
Курс лікування в санаторії «Конвалія» можуть пройти не тільки дорослі, але й діти. Тут створені необхідні умови навіть для проведення літніх дитячих таборів.
В лікувальному процесі широко застосовують місцеві і привозні мінеральні води. Комплекс водних, озокеритних та фізіотерапевтичних процедур надає відпочиваючим відчуття легкості та сили.
Санаторій «Конвалія» організовує для своїх клієнтів дуже цікаву культурно- розважальну програму: екскурсії, теренкури, програми вихідного дня, прогулянки на конях, велосипедах, катання на катамаранах, рибну ловлю, дискотеки…
Лікування, проживання та сервіс в санаторії «Конвалія» систематично удосконалюється з метою створення максимально зручних умов для відпочиваючих.
Щоб потрапити на відпочинок в санаторій «Конвалія», потрібно за два місяці до заїзду забронювати номери. Попереднє бронювання номерів практикують майже всі санаторії Трускавця. Ціни, путівок в «Конвалію» можна дізнатися перейшовши за посиланням - санаторій «Конвалія» - ціни.
Незважаючи на віддаленість від вокзалів курорту, в «Конвалію» дуже легко дістатися. Якщо попередньо домовитись – відпочивальників зустріне транспорт санаторію, в іншому випадку потрібно скористатися послугами таксі. Відстань з Трускавця – 2,5 км.
Завітайте на відпочинок в санаторій «Конвалія». Трускавець тут відкриє для вас малознайомі сторінки своєї історії. Тут Вам сподобається!

Контакти

  •  Наша адреса. 
   вул. Помірецька 55
   Трускавець 82200
   Україна, Львівська обл. 
 •  E-Mail. 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо на Вас! 
   

Телефони

 •  Контактні телефони. 
  +38 (03247) 5-04-61
  +38 (03247) 5-53-89
  +38 (098) 244-91-94
 •  Консультація.    
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 •  Чекаємо дзвінка.

Час заїзду після 09:00
Час виїзду 10:00
Ранній заїзд або пізній виїзд 50% від вартості 1 дня путівки.

Skype Дзвінок