Форельник

Хата рибака

Трускавець – це не тільки лікувальний курорт, але й місце чудового відпочинку. Тут вам відкриють секрети здоров`я душі і тіла.
Відпочинок на природі - один з найпопулярніших видів дозвілля. Це може бути пікнік, похід в гори, велосипедні прогулянки і, звичайно, риболовля. Бажаєте затишку, затінку і свіжого повітря. А якщо відвідати відпочинково-розважальний комплекс - форельник Хата рибака, що знаходиться в урочищі Помірки на околиці Трускавця, можна втілити в життя ще більше можливостей. Це затишне місце неподалік від відомого курорту, яке оточене зеленими лісами та карпатськими пагорбами. Тут надзвичайно чисте повітря та спокійна атмосфера. До послуг відпочивальників пропонується прокат велосипедів, дитячий майданчик, купання в озері та відпочинок на золотистому пляжі, комфортабельні номери та зручні альтанки з мангалом і найцікавіше – ловля форелі, карпа, осетра, толстолоба. Форель чи інша риба, яку ви зловите власноруч буде смачнішою від усіх тих, які вам доводилося куштувати раніше, бо це ваша особиста здобич.
Приготування форелі також дуже відповідальна справа. Ви можете зробити це самі, скориставшись мангалом, а ще краще довірити справу професіоналам. Вони знають чудові рецепти і запропонують вам найкращі страви з форелі та багато іншого, адже на тереторії функціонує затишний ресторанчик з смачними старавами української кухні.
Важко уявити собі краще місце для цікавого дозвілля, ніж форельник Хата рибака.
Завітайте за адресою: м. Трускавець. вул. Помірецька (біля санаторію Конвалія) і переконаєтесь самі.

Довідки за телефоном

+38(098) 244 91 94
+38(067) 508 65 45

Ресторан

Форельник