Тур вихідного дня

Тур вихідного дня «Карпатські вихідні»

День 1


Прогулянка по Трускавцю

Прогулянка курортом Трускавець, відвідання цілющих джерел та дегустація відомої Трускавецької «Нафтусі». Наш екскурсовод познайомить Вас з найцікавішими місцями, що найтісніше пов’язані з історією та становленням бальнеологічного курорту. Поселення в санаторії «Конвалія» та вілла Ярина. Факультативно: прийом процедур (вихрові ванни рук/ніг, сірководневий басейн, соляна кімната, кисневі пінки)*

День 2


Розважальна Субота

Сніданок. Збір групи. Екскурсія до смт. Славського на гору Високий верх. Славське один з наймальовничіших куточків Карпат. З гори Високий верх (1243 м над рівнем моря), яку відвідували Іван Франко та брати Устияновичі, постає чудова панорама Карпатських гір. Переїзд до водопаду Кам’янка. Повернення до санаторію. Факультативно ловимо королівську рибу – форель у відпочинковому комплексі та форельному господарстві «Хата рибака». Тут Ви зможете самостійно зловити форель в великому озері, котру Вам дуже смачно приготують на мангалі та зварять юшку. Факультативно: святкова вечеря  (250 грн.), відвідування оздоровчих процедур в санаторії «Конвалія» та вілла «Ярина». Нічліг.

День 3


Монетка, Щоб Повернутись

Запрошуємо Вас в найцікавіше місце Прикарпаття – село Урич, де на Вас чекає знайомство з побутом місцевого населення за різні історичні періоди. Відвідання та підйом на скелю фортеці Тустань – місце історичного значення, де з 9 століття височів древньоруський замок та збиралась данина на одному з найважливіших торгових шляхів з Європи в Азію. Вас чекає історичний музей, можливість приміряти лицарські обладунки та самостійно виготовити сувеніри напам’ять, а також продегустувати місцеві напої та страви на мангалі. Виселення з санаторію/ вілли. Виїзд до Львова.

Поселення


Вілла "Ярина"

Поселення відбувається на вілла “Ярина» та санаторії «Конвалія» в двох-, трихмісних номерах зі всіма зручностями.

Найцікавіше в даній екскурсії

Джерела Трускавця
Легенди та історії краю
Славське
Дрогобиччина
Канатно-крісельна дорога
Франкові стежини
Риболовля форелі
У ціну не включено та оплачується окремо:
Харчування поза програмою
Вхідні квитки в туристичні об’єкти
Канатно-крісельний підйомник (120 грн з особи);
Риболовля форелі (260 грн. за 1 кг.)
Вхід до заповіднику «Фортеця Тустань!» (52 грн з особи)
Святкова вечеря (ресторан– 350 грн. з особи) та інші витрати

Тур вихідного дня «Світ за перевалами»

День 1


Привіт, Карпати!

Зустрічаємось у славетному місті Трускавець та курсуємо в сторону карпатських гір, де нас вже зачекалась річка Кам’янка зі своїм легендарним водоспадом. Відвідуємо славне село Уріч, неподалік якого майоріють скелі-велетні – це древньоруська фортеця «ТуСтань», з якою ми знайомимось, гуляємо кам’яними стежинами та смакуємо свіженький шашличок на лоні природи. Поселяємось в санаторії «Конвалія» та віллі «Ярина».

День 2


Легенди Закарпаття

Снідаємо та вирушаємо до замку «Пори року», замку графа Шенборна. Слухаємо захоплюючі історії з життя в палаці, набираємо водичку з Джерела молодості і дегустуємо вино. Піднімаємось до високого замку «Паланок», де гуляємо історичними залами та таємничими підземеллями. Далі – готуємо купальники! Нас чекає термальний комплекс «Жайворонок». Релаксуємо, обідаємо в Берегове – столиці виноробства та їдемо гуляти в місто Мукачево. Повертаємось в санаторій/віллу.

День 3 / SPA процедури


SPA день

Сніданок. Прийом процедур в санаторії «Конвалія» (підводний душ-масаж, вихрові ванни, озокерит, сірководневий басейн, соляна кімната, масаж та ін). Обід.  Далі – в SPA- рай! 2 години купання в басейнах та відвідування різноманітних саун розслабить навіть душу! Повертаємось в санаторій/віллу.

День 4


Швейцарія чекає…

Снідаємо  прийом процедур в санаторії «Конвалія», риболовля форелі з приготуванням на мангалі.    Обід і вирушаємо в Карпатську Швейцарію, де поринаємо у безкраї краєвиди Карпатських гір і річок, неймовірні враження гарантовано!. Повернення о 18:00. Вечеря.

День 5


Оглядова екскурсія

Сніданок та виїзд до Львова та оглядова екскурсія центром міста Лева. До нових зустрічей!

Найцікавіше в даній екскурсії

Легенди та історії краю
Природа, гори, водоспади
Старовинні замки
Сауни басейни
Історичні пам`ятки Львова
Оздоровлення, релакс, процедури.
У ціну не включено та оплачується окремо:
Харчування поза програмою
Дегустації поза програмою
Вхідні квитки в музеї та заповідники

*можлива зміна екскурсійної програми та процедур за бажанням

Адреса

Україна, Львівська обл.
82200 м.Трускавець
вул.Помірецька 55

Телефони

+38 (067) 676-84-90 - Бухгалтерія
+38 (097) 453-22-02viberwhatsappoptim
+38 (03247) 5-04-61
+38 (03247) 5-53-89
+38(067) 490-78-00viberwhatsappoptim
eMail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ми в соцмережі